Menu Xerais

Programa de Xerais na Feira do Libro da Coruña 2020

Do 1 ao 10 de agosto terá lugar a Feira do Libro da Coruña 2020 na que Xerais ten preparado o programa seguinte:

 Sábado, 1 de agosto

 18:00 h.: Elba Pedrosa asinará O que non sabías

18:00 h.: Amador Castro Moure asinará Shangai a Barcelona

19:00 h.: Arancha Nogueira asinará  Dente de leite.

20:00 h.: Manuel Rivas asinará O Chispas e o resto da súa obra.

21:00 h.: Érica Esmorís asinará Quen salva un can o resto da súa obra.

Domingo, 2 de agosto

13:00 h.: Rocío Leira asinará Trescatorcedezaseis.

18:00 h.: María Canosa asinará O lado do que dormes, Unha fábrica de bicos e o resto da súa obra.

19:00 h.: Antonio Reigosa asinará Guía de campo da Galicia Encantada e o resto da súa obra

21:00 h.: Xavier Seoane asinará A póla branca e o resto da súa obra

Luns, 3 de agosto

13:00 h.: Antonio Tizón asinará Un home estraño e o resto da súa obra.

19:00 h.: Antonio Piñeiro asinará  Celada.

Martes,  4 de agosto

19:00 h.: Carlos Da Aira asinará  A guerra era contra nós.

21:00 h.: Xosé A. Neira Cruz asinará Veleno de tinta impresa e o resto da súa obra

Mércores,  5 de agosto

20:00 h.: Xurxo Souto asinará  A gran travesía de Chiruca Macallás e o resto da súa obra.

20:00 h.: Emma Pedreira asinará Os corpos invisibles e o resto da súa obra.

Xoves, 6 de agosto

19:00 h.: Manuel Esteban asinará A vinganza dos homes bos e o resto da súa obra.

19:00 h.: Henrique Dacosta asinará Carvalho Calero, vida e obra dun ser polifacético e o resto da súa obra.

 Venres, 7 de agosto

18:00 h.: X. H. Rivadulla Corcón asinará Cando soa a buguina e o resto da súa obra

21:00 h.: Nazaret López asinará Formigas nos pés

Sábado, 8 de agosto

18:00 h.: El Hematocrítico asinará Alcaldesa Vermella. A media hora dos heroes e Campións do mundo e o resto da súa obra.

19:00 h.: María Reimóndez asinará  A semente, a árbore e a froita, A formiga destemida e o resto da súa obra.

20:00 h.: Elena Gallego Abad os libros da Serie Dragal e o resto da súa obra.

21:00 h.: Kiko Da Silva asinará Aprende banda deseñada con Fiz.

21:00 h.: Alberto Varela Ferreiro asinará Wolfram. Espías, nazis e maquis.

Domingo, 9 de agosto

 18:00 h.: Ledicia Costas asinará Vampira de biblioteca e o resto da súa obra.

Luns, 10 de agosto

20:00 h.: Pedro Feijoo asinará  Un lume azul e o resto da súa obra.

20:00 h.: Nacho Carretero asinará  Fariña.

Comentarios pechados